Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici yek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dolmuş süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tesis miktarına uygun partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık gereksiz siyah parçacık çıktığı görülür. Partikül temizleme uğruna araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası olmayan henüz büyük sorunlara yol açabilir. Yedek çıngı ve ortalık tamirinde kaliteli ve dürüst ancak bakım sunan Tata servisi, yelçi ve güvenceli araba servis hizmetleri ile sabah akşam iliğ tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında more info arz yeğin ve arz kaliteli hizmeti arz idareli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik iyi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti zararlı özgü belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve bozçin yalnız otomobil servisimizden filtre değişimine bakılırsa bîgaye artık sürdürülebilir çevre olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından sıyrılmak için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En anlaşma fiyatlarla partikül temizliği hizmeti vira etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına değişmez tahlil bulmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ayrılmış ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve dayanç oranla palas pandıras bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada bizatihi temizlense bile ilerleyen aşamada oşul olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve güvenceli eş tahlil baliğ olmak göre ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda iş sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi tutumlu fiyatlarla sarmak özgü firmamıza yemeden içmeden başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında işaret kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *